Ananas

Ananas Bohemia liquid

České kvalitní náplně do elektronických cigaret

Česká náplň do e-cigaret Bohemia Liquid Ananas

Bohemia-liquid originální česká náplň do e-cigaret.

Bohemia-liquid Ananas je česká náplň do elektronických cigaret. Připomene vám půvabnou, sladkou a jemnou vůni šťavnatého ananasu.

Bohemia-liquid jsou české náplně do elektronických cigaret, jsou vyrobené z českých surovin nebo ze surovin pocházejících z Evropské unie. Vyvinuli jsme vlastní recepturu a vyladili příchutě, takže doufáme, že jsme se strefili přesně do vašich chuťových a čichových buněk.

Vzhledem k tomu, že veškeré vstupní suroviny pro výrobu našich liquidů s obchodním názvem Bohemia-liquid pocházejí z české republiky a EU, je tak zaručena kvalita a čistota použitých surovin. Báze, do nichž jsou aromatické příchutě přidávány, jsou ve vysoké farmaceutické kvalitě.

Složení Bohemia-Liquid Ananas

propylenglykol, rostlinný glycerol, aroma ananas, nikotin

K dostání s intenzitou nikotinu 0, 6, 12 a 18 mg/ml.

Příchutě našich liquidů  Bohemia-liquid mají přírodní identické aroma s garancí původu v rámci EU.

A protože známe původ použitých surovin a kontrolujeme výstupní kvalitu produktů, můžeme Vám zaručit, že: „S námi víte, co kouříte…“

Bonus pro naše zákazníky:

Bylinky pro zdraví kuřáků

Naše společnost Zentrichova apatyka má již více jak 15- ti letou tradici v oblasti alternativní medicíny. Zabýváme se prodejem a výrobou bylinných přípravků, potravinových doplňků a přírodní kosmetiky. Při výrobě náplní do elektronických cigaret (e-liquidů) značky Bohemia-liquid spolupracujeme se společností Rabštejnská apatyka, která v této oblasti působí také již řadu let, zabývá se vývojem, výrobou a distribucí extraktů z bylin a pupenů.

Pro naše zákazníky z řad kuřáků jsme připravili bylinky pro kuřáky Kuřákovo SOS. Tato bylinková kúra je zaměřena na snížení problémů kuřáků: kašel, krátký dech, dechové obtíže, špatné prokrvení nohou a mozku, kuřákům častěji hrozí infarkt a mozková mrtvice…

Na další výrobky se můžete podívat v e-shopu Zentrichova apatyka.

Bohemia-Liquid náplně do elektronických cigaret dodáváme pouze osobám starším 18 let.