Cigaretový kouř

Cigaretový kouř Bohemia liquid

Cigaretový kouř Bohemia-liquid.cz

Česká náplň do e-cigaret

Náplň do e-cigaret Bohemia liquid.cz příchuť Cigaretový kouř je určena všem, kteří jsou zvyklí na vůni či pach cigaret, ale chtějí používat „ekologickou“ variantu kouření.

Bohemia-liquid.cz jsou české výrobky pro kuřáky, kteří chtějí vědět, co kouří a mít záruku, že v duchu našeho hesla „S námi víte, co kouříte.“, se mohou spolehnout, že suroviny jsou zdravotně nezávadné.

Bohemia-liquid.cz, české náplně do elektronických cigaret, nabízejí milovníkům e-kouření „ekologický cigaretový dým“, což znamená, že v cigaretovém kouři nejsou škodlivé látky, jaké se vylučují při kouření klasických cigaret.

Složení Bohemia-Liquid Cigaretový kouř

propylenglykol, rostlinný glycerol, aroma cigaretový kouř, nikotin

Potence nikotinu: 0, 6, 12 a 18 mg/ml

 

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy!

Výhradní distributor výrobků Bohemia-liquid

je ZENTRICHOVA APATYKA, s.r.o., která kromě tekutých náplní do e-cigaret dodává na trh od roku 1997 doplňky stravy.

Pro ZENTRICHOVU APATYKU, s.r.o. náplně do elektronických cigaret vyrábí Rabštejnská apatyka, s.r.o. která také vyrábí bylinné tinktury a gemmoterapii, což jsou doplňky stravy.

Nyní jsme se zaměřili na velmi početnou skupinu občanů, kteří holdují kouření a buď se nemohou a nebo nechtějí své slabůstky zbavit. Kuřákům nabízíme výrobky určené na detoxikaci a odkyselení, což, jak pevně věříme, právě kuřáci, kteří jsou zvláště ohroženi na zdraví, ocení. Výrobky jsou určeny aktivním kuřákům i pasivním, což jsou spolubydlící nebo spolupracující nekuřáci. Kúru pro kuřáky najdete jako Kuřákovo SOS.

Bohemia-Liquid náplně do elektronických cigaret dodáváme pouze osobám starším 18 let.