S námi víte, co kouříte

S námi víte, co kouříte

Zentrichova apatyka,s.r.o. přichází na trh s novou řadou výrobků Bohemia-liquid. Tentokrát jsou to tekuté české náplně do e-cigaret, zvané liquidy.

Náplně do e-cigaret Bohemia-liquid jsou zárukou kvality

Bohenia-liquid kvalitní české náplně do e-cigaret

Bohemia liquidy jsou vyráběny českou firmou Rabštejnská apatyka, s.r.o. a výhradním distributorem těchto náplní je právě naše firma, Zentrichova apatyka,s.r.o.

Obě tyto „bylinkářské firmy“ mají dlouholeté zkušenosti se zlepšováním zdraví celé populace, kam samozřejmě patří také kuřáci. Proto jsme se vydali cestou „S námi víte, co kouříte“. Bohemia liquidy jsou vyráběny v České republice ze surovin pocházejících a schválených v Evropské unii. Pro začátek jsme zvolili řadu 13 výrobků ve čtyřech potencích nikotinu a o velikosti 10 ml.

Vyzkoušejte tedy Bohemia-liquidy s příchutí Tabák, Cigaretový kouř, Mandle, Jablko, Máta, Vanilka, Pomeranč,

Uzený kouř Bohemia-Liquid český výrobek

Česká náplň do e-cigaret Bohemia liquid Uzený kouř

Citrón, Ananas, Višeň, Čokoláda, Jahody se smetanou či Uzený kouř, který jinde nenajdete.

Bylinky pro kuřákovo zdraví

Pro kuřáky jsme také připravili kromě Bohemia liquidů kúru pro kuřáky Kuřákovo SOS. Jsou to přípravky na pročištění organismu a zlepšení problémů, které s sebou kouření cigaret přináší.

Jsme bylinkáři, nabízíme tedy přípravky, které jsou co nejblíže přírodě.

Gemmoterapie, to je metoda, která používá výtažky z pupenů rostlin, kde je ukrytý nejcennější genetický materiál a nejvíce léčivých účinků celé rostliny. Pupen břízy pročistí organismus, regeneruje játra, ledviny, slinivku, slezinu. Pupen lísky posiluje oběhový systém, používá se při trombóze, zánětu tepen, stimuluje tvorbu červených krvinek, snižuje hladinu cholesterolu, pomáhá při otocích dolních končetin, při rozedmě plic, na drenáž plic, astma a v neposlední řadě na zánět průdušek.

detoxikace, dýchací a cévné systém

Kuřákovo SOS tinktury na detoxikaci kuřáků a harmonizaci cévní a dýchací soustavy

Pupen svídy krvavé doporučuje francouzský lékař P.Andrianne  na drenáž srdce, při nedostatečné činnosti věnčitých tepen, na trombotický zánět věnčitých tepen, stařecké srdce, předinfarktové stavy, drenáž tepen, arteritidu dolních končetin, arteritidu u kuřáků, aterosklerózu, prevenci proti trombóze, odumírání tkání, stimulaci kostní dřeně. A co je jisté a vyzkoušené, lépe se dýchá.

Mnozí věhlasní léčitelé byli kuřáci, svoji vášeň neopustili, ale zajisté věděli, jak snížit negativní působení jedů, které vznikají při kouření a dostávají se do těla. Proto jsme se na základě našich znalostí rozhodli zkombinovat cestu kouření e-cigaret s náplněmi, u kterých je naprosto přesně známo, z čeho se skládají, a jsou tudíž, co se složení týče nezávadné, a cestu detoxikace pro aktivní kuřáky cigaret i e-cigaret.

Kuřák se těžko loučí se svojí závislostí. Kuřák má ale nyní možnost, jak snížit toxickou zátěž organismu.

Kouření e-cigaret s Bohemia-liquidem, u něhož máte záruku, že neobsahuje zdraví škodlivé látky

a současně probíhající detoxikace škodlivých látek, kterými je kuřákovo tělo prosáklé, to je začátek dlouhé cesty ke zdraví.

                      „ Není třeba litovat nemocného, který má uzdravení ve své moci“ řekl M.de Montaigne.

                           A jedno japonské přísloví na závěr:  „Péče o zdraví = nejúčinnější lék.“