Rakovina tlustého střeva a plic

Má něco společného rakovina plic a tlustého střeva u kuřáků?

Kniha Prevence rakoviny střeva

Rakovina tlustého střeva a plic má určitou souvislost. Vyčištěním střeva pomůžete plicím a naopak.

U mužů představuje rakovina tlustého střeva třetí nejčastější nádor hned za karcinomy prostaty a plic. Proč doporučuji detoxikaci střev a dávám ji do souvislosti s rakovinou plic a kouřením? Podle čínské medicíny patří tlusté střevo, plíce a pokožka pod jeden okruh, který má společný základ, a to je KOV. Problém jednoho orgánu se tím pádem projevuje v jiném orgánu.

Pamatujeme si obtíže našeho prvního českého prezidenta Václava Havla. Rakovina plic byla brzo následována rakovinou tlustého střeva. Čínská medicína to vysvětluje tak, že když je jeden orgán oslabený, další přebírá částečně jeho funkci. Jestliže kuřák oslabuje dýchací orgány-plíce a průdušky jedovatými zplodinami, které se nacházejí v kouři, jednak se mu zhorší pokožka, což je ale zanedbatelné oproti tomu, že může dostat rakovinu tlustého střeva.

S námi víte, co kouříte, originální české liquidy

Náplně do e-cigaret Bohemia liquid jsou zárukou kvality

Touto nemocí ročně onemocní přes 8000 lidí, z toho zhruba polovina zemře. Česká republika patří na 3. místo v úmrtnosti na rakovinu tlustého střeva a konečníku. To je velmi alarmující informace. Velkou měrou se na tak vysoké úmrtnosti podílí ten fakt, že Češi nedbají dostatečně na prevenci.

Každý občan mezi 50-54 lety má nárok na bezplatné vyšetření pravděpodobnosti rakoviny tlustého střeva a konečníku ze stolice. Nad 55 let je nárok 1 x za dva roky. Bezplatně. A přesto si vyšetření vyžádá malé procento lidí, bohužel lékaři nejspíš z důvodů, které znají jen oni sami, také nenabízejí toto vyšetření všem, kteří mají nárok.

Faktory vyvolávající rakovinu

Lékaři přisuzují vznik rakoviny, mezi jinými faktory, hlavně pití piva, kouření cigaret, genům a životnímu stylu. Pití piva a kouření není potřeba blíže vysvětlovat. V pití piva zvláště Češi vynikají nad jiné národy světa. Pivo v malém množství nevadí, napomáhá naopak trávení. Riziko vzniklé kouřením cigaret si každý musí zvážit sám.

Geneticky mají národy střední Evropy, Slovensko, Česko a Maďarsko, gen, který se podílí na vysokém výskytu rakoviny. S tím nic neuděláme.  Rozebereme si tedy životní styl. Sem můžeme zařadit nedostatek pohybu, nevhodnou stravu, nedostatek vlákniny z ovoce, zeleniny a celozrnné mouky, stres, chování.  I ten způsob chování je velmi důležitý. Podle čínské medicíny je potřeba být asertivní, vypustit emoce stejně, jako stolici. Češi jsou „specifičtí“, to říká zase náš druhý prezident, Václav Klaus. Má pravdu. Češi od středověku ztratili schopnost asertivity…

„Ekologické“ kouření je vhodnější varianta

Kouření cigaret lze buď úplně, nebo alespoň částečně, nahradit kouřením elektronických cigaret. Kouření škodí zdraví, to víme všichni. Ale kouřit jde i tzv. ekologicky, což je kouření elektronických cigaret s prověřenou a kvalitní náplní.

detoxikace, dýchací a cévné systém

Kuřákovo SOS tinktury na detoxikaci kuřáků a harmonizaci cévní a dýchací soustavy

Při kouření cigaret není pro organismus závadný nikotin, ten je sice návykový, ale v rozumné míře zdraví nepoškozuje. Organismus je zaplaven toxiny vznikajícími při spalování tabáku cigarety. Tomu se lze vyhnout kouřením elektronické cigarety, která spalováním tekuté náplně také vytvoří dým, ale ten je zdravotně nezávadný. Tedy jedině za předpokladu, že použijete zdravotně nezávadnou náplň.

Kvalitní české náplně do e-cigaret Bohemia-liquid

Zentrichova apatyka s.r.o. vyvinula spolu s Rabštejnskou apatykou s.r.o. náplně Bohemia-liquid, jejichž kvalita a zdravotní nezávadnost jsou prověřeny v laboratoři. Bohemia liquid jsou náplně do elektronických cigaret vyrobené českou firmu. Česká firma Rabštejnská apatyka má na trhu dlouhodobou tradici ve výrobě přípravků pro zdraví a na trh je dodává další česká firma, která přípravky pro zdraví zase dlouhá léta prodává. Bohemia liquidy jsou vyrobeny ze surovin pocházejících z České republiky a z Evropské unie.

LOGO-Bohemia-liquid.cz je patentově chráněno

Bohemia-liquid.cz je nová řada výrobků Zentrichovy apatyky určena kuřákům.

Naše heslo je „S námi víte, co kouříte“.

Můžeme vám slíbit, že námi dodávané náplně Bohemia liquid do e-cigaret jsou zdravotně nezávadné, dým vycházející z cigarety je na zdravotní nezávadnost testován. Samozřejmě, že všechny informace o zdravotní nezávadnosti kouření elektroniky se vztahují ke znalostem, které všichni máme na konci roku 2013.

Nezapomněli jsme ani na detoxikační doplňky stravy určené především aktivním kuřákům, vhodné jsou samozřejmě také pro každého pasivního kuřáka.

Kúra na detoxikaci, Kuřákovo SOS, čistí organismus, harmonizuje dýchací a cévní systém kuřáků, který kouřením cigaret dostává pořádně zabrat.

Výrobky značky Bohemia-liquid najdete v e-shopu Zentrichovy apatyky, s.r.o.

S námi víte, co kouříte

E-shop Zentrichova apatyka dodává Bohemia-liquid české náplně do e-cigaret.