Následky kouření

Každý den umře 50 lidí na následky kouření

V ČR každým rokem zemře na následky kouření 18 000 lidí. Televize nás před každým víkendem varuje, ať jezdí řidiči opatrně a dozvídáme se, že někdy o víkendu zemřou třeba i 3 nebo 4 lidé, což je posléze dalekosáhle a podrobně ve zprávách rozebráno. Zajímavé je, že nás ve zprávách nikdo neinformuje, že každý den zemře zhruba 50 lidí na následky kouření. To je každou půlhodinu jeden mrtvý člověk, každou půlhodinu

Bohemia liquid pro kuřáky

Kouření e-cigarety s kvalitní náplní Bohemia liquid je ekologické

jedna rodina přijde o svého člena. V ČR kouří 250 000 dětí a mladistvých. U dětí vzniká závislost po 3.cigaretě.

Nebezpečí závislosti na kouření

Na silnici někdy rozhoduje náhoda, jestli se vám nic nestane nebo se přimotáte do bouračky. Kuřák o životě svém a své rodiny rozhoduje sám. O sobě tím, že vůbec kouří a záleží na tom, co kouří. O rodině tím, co, kde a jak moc kouří. Když by se stal více ohleduplným k sobě i svému okolí, tak by nejspíš ubylo rodin, kterým jeden z jejích členů zemřel na následky kouření. Podle statistik na pasivní kouření, tzv.“kouření z druhé ruky“ umírá ročně 1500-3000 lidí. Nepřijde vám to krajně bezohledné, když kuřák zabije jiného člověka tím, že ho otráví kouřem ze své cigarety? Kdyby ho otrávil jedem nebo zastřelil, tak bude souzený pro vraždu. Když ho zabije tím, že ho otráví kouřem z cigaret, nestane se mu vůbec nic, okolí ho ještě polituje, že přišel o rodinného člena. Nejhorší úmrtí jsou děti, těm vadí i „kouření z třetí ruky“, tam stačí, když se kuřák s těhotnou ženou nebo dítětem pomazlí, jedy se dostanou k dítěti a začnou poškozovat jeho DNA.

Zákazy nikdy nic nevyřešily. Závislák se svého dopingu nemůže jen tak lehce vzdát, i když se o to mnohdy snaží. Uvědomělý kuřák zajisté ocení, když bude mít informace, které mu pomohou v rozhodnutí, jak se svým zdravím naložit.

Vynechám rady, že nejlepší je nekouřit, nebo že by se nemělo kouřit v místnostech, kde se sdružují nekuřáci, nekouřit v ložnici a v blízkosti dětí…

Když už kouřit, tak kouřit ekologicky

Uzený kouř Bohemia-Liquid český výrobek

Česká náplň do e-cigaret Bohemia liquid Uzený kouř

Nabízím informace, které vedou k tomu, že když kouřit, tak „kouřit zdravě“. Vzhledem k tomu, že až 85% kuřáků má v mozku receptory, které hrají zásadní roli v závislosti na nikotinu, tak téměř stejné množství kuřáků je na nikotinu závislých.

Elektronická cigareta je zdravější a méně škodlivou variantou kouření. Ale pozor, musíte vědět, co obsahuje náplň do cigarety.

Zentrichova apatyka vyvinula ve spolupráci s Rabštejnskou apatykou náplně, zvané Bohemia-liquid. Obě apatyky slibují svým zákazníkům, že „ s námi víte, co kouříte“. Kuření e-cigaret je ekologické, kouř z elektronické cigarety není jedovatý a nesmrdí.

Bohemia liquid jsou české kvalitní náplně

Bohemia liquidy jsou náplně vyrobené v České republice ze surovin pocházejících buď z Česka, nebo z Evropské unie. Obě firmy mají za sebou

roky prodeje přípravků pro zdraví, nevznikly tedy náhle za účelem „rozlévání liquidů v kuchyni“, jako mnohé jiné firmy.

Kuřákovo SOS jsou bylinky pro kuřáky

Gemmoterapie jsou tinktury určené pro kuřáky s rozprašovačem pro příjemnější aplikaci

Bylinky -Gemmoterapie pro kuřáky, kuřákovo SOS , s rozprašovačem, který usnadňuje aplikaci a tinktura je vždy připravena k použití

Navíc jako bonus nabízíme svým zákazníkům kuřákům tinktury Kuřákovo SOS. Jsou to bylinné tinktury určené k pročištění kuřákova zaneseného organismu. Tinktury vyrobené z pupenů stromů detoxikují tělo od jedovatých látek, zlepšují žilní a cévní systém a čistí dýchací systém.

Výtažky z bylin se zaměřují na potencionální problémy každého kuřáka, ať aktivního nebo pasivního. Mezi tyto problémy patří zhoršené dýchání, „krátký dech“, zhoršení průtoku krve cévami, nedokrvení nohou, celkové zanesení organismu velkým množstvím jedovatých látek vzniklým při kouření cigaret.

Věřím tomu, že ve statistikách dalších let díky tomu, že kuřáci začnou dbát na to, co kouří a začnou dávat pozor alespoň trochu na své zdraví a vyčistí průběžně zanesený organismus, ubude alespoň o něco rodin, kde někdo zemře na následky kouření cigaret.

Výrobky značky Bohemia liquid , tedy kvalitní české náplně a Kuřákovo SOS, bylinky pro kuřáky, můžete zakoupit v e-shopu Zentrichovy apatyky.