Detoxikační kúra

Detoxikační kúra Bohemia liquid

Všichni, kteří přišli do styku s cigaretovým kouřem, tedy chemickou směsí toxických látek, potřebují pročistit organismus. S cigaretovou kyselou mlhou jsme přišli do styku my všichni. Všichni jsme totiž kuřáci. Pravda je, že někdo je aktivní kuřák, někdo je pasivní kuřák. Ale všichni občas do plic nadýchneme cigaretové výpary. Tato směs jedovatých látek, je jich tam mimochodem stovky až tisíce, nám zanese celý organismus, nejenom plíce.

Bylinky pro kuřáky Kuřákovo SOS

Kuřákům se špatně dýchá, mají zkrácený dech a obtěžující kašel, kterým se tělo snaží zbavit jedovatých látek navázaných na hlen. Kuřákům se

Bylinky na detoxikaci pro kuřáky s rozprašovačem

Bylinky na detoxikaci pro kuřáky s rozprašovačem

špatně prokrvují končetiny a mozek, cévy se zužují a krev tedy nemůže volně proudit. Proto pro kuřáky jsme připravili Kuřákovo SOS, což jsou bylinky určené pro harmonizaci normální funkci dýchacího a kardiovaskulárního systému. Bylinky pro kuřáky čistí organismus, detoxikují zanesené a jedy sužované tělo. Kuřákovo SOS, bylinky s čistícím účinkem, zakoupíte v e-shopu Zentrichova apatyka.

Složení kúry pro kuřáky Kuřákovo SOS

bylinky pro kuřáky na čištění organismu

Bylinky pro kuřáky, detoxikace bylinkami, to je Kuřákovo SOS

V kúře Kuřákovo SOS je Bříza, která detoxikuje tělo a připravuje organismus na používání dalších tinktur. V kúře je také  Líska, která zlepšuje dýchání, posiluje tvorbu krvinek, je účinná při rozedmě plic, plicní stázi, působí jako drenáž plic, používá se při astma, plicní skleróze a zánětu průdušek.

Svída se používá pro své účinky na Oběhový systém. Působí jako drenáž srdce, při nedostatečné činnosti věnčitých tepen, trombotickém zánětu věnčitých tepen, posiluje tzv.stařecké srdce. Svída je dobrá u lidí, kteří se bojí,že je postihne infarkt, drenážuje tepny, francouzský lékař Philippe Andrianne ji používal při temporální arteritidě, arteritidě dolních končetin, arteritidě u kuřáků, ateroskleróze. Svída má dle jeho zkušeností tonizující účinek, působí jako prevence proti trombóze a odumírání tkání. Podrobnější informace o gemmoterapii pro kuřáky najdete v knize Velká kniha gemmoterapie, ze které jsme pro vás připravili pár podrobností.

Výhradně pro ZENTRICHOVU APATYKU, s.r.o. vyrábí Rabštejnská apatyka, s.r.o. , jinak taky výrobce bylinných tinktur, gemmoterapie a českých náplní do elektronických cigaret.