Mandle

Mandle Bohemia liquid

Mandle-Bohemia liquidBohemia-liquid jsou originální české náplně do e-cigaret.

Máte rádi mandle? Bohemia-liquid mandle Vám připomene jejich chuť a vůni. Nejlepší mandle jsou asi ve vánočním cukroví, vanilkové rohlíčky s mandlemi má rád snad každý. Mandle má specifickou chuť a vůni.

Bohemia liquid Mandle je česká náplň do elektronických cigaret se 4 potencemi nikotinu. Náplň je vyrobena v České republice ze surovin z domácí produkce, případně pocházející z Evropské unie.

Vzhledem k tomu, že náplně Bohemia liquid jsou vyrobeny ve firmě, která také vyrábí doplňky stravy, tam máme 100% záruku, že e-liquidy jsou kvalitní.   „S námi víte, co kouříte.“

Složení Bohemia-Liquid Mandle

propylenglykol, rostlinný glycerol, aroma vanilka, nikotin

Potence nikotinu: 0, 6, 12 a 18 mg/ml

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy!

Kuřákovo SOS bylinky pro kuřáky

ZENTRICHOVA APATYKA, s.r.o., již od roku 1997 dodává na trh doplňky stravy a bylinky. Nejnovějšími výrobky v našem sortimentu jsou

detoxikace, dýchací a cévné systém

Kuřákovo SOS tinktury na detoxikaci kuřáků a harmonizaci cévní a dýchací soustavy

výrobky určené na detoxikaci a odkyselení pro kuřáky. Kúra z tinktur Kuřákovo SOS je určená na normalizaci dýchacích a cévních funkcí, které bývají právě u kuřáků problematické. Zlepšete si nádech, zmírněte kašel a zlepšete prokrvení nohou a mozku bylinkami vybranými pro kuřáky.

Výhradní distributor náplní Bohemia-liquid

Pro ZENTRICHOVU APATYKU, s.r.o.,  vyrábí výrobky s patentovanou obchodní značkou Bohemia-liquid.cz Rabštejnská apatyka, s.r.o., výrobce náplní do e-cigaret, bylinných tinktur a gemmoterapie.

Bohemia-Liquid náplně do elektronických cigaret dodáváme pouze osobám starším 18 let.