Odkyselení pro kuřáky

Odkyselení pro kuřáky

Kouř překyseluje organismus. Kouř z cigaret je chemická mlha s kyselinami, která se kouřením dostává do organismu. Kyseliny rozleptávají buňky a škodí. Kouření škodí zdraví, to dnes ví každý, ať je to kuřák nebo nekuřák.

Někteří kuřáci s kouřením z různých důvodů chtějí přestat, ale zatím se jim to nevede. Tak alespoň omezují denní příděl cigaret, přecházejí na kouření méně škodlivých e-cigaret a cigarety plní náplní, tzv.liquidem, se zárukou kvality a původu. Ale to pro zlepšení zdraví zdaleka nestačí. Celý organismus za roky kouření cigaret naakumuloval velké množství škodlivých, toxických, látek, které mají kyselý charakter. Vzpomínáte na záběry Jizerských hor před 30 lety, jak byly zničené kyselými dešti? Organismus kuřáka vypadá stejně zničeně. A tady přichází na řadu detoxikace bylinkami a odkyselení zásaditou minerální směsí.

Bylinky pro kuřáky Kuřákovo SOS

Kúra na odkyselení pro kuřáky obsahuje Kuřákovo SOS a Zásaditou směs

Kuřákovo SOS a Zásaditá směs na odkyselení kuřáků

Kuřákům se špatně dýchá, mají zkrácený dech a kašel. Kuřákům se špatně prokrvují končetiny a mozek. Pro kuřáky jsme připravili Kuřákovo SOS, což jsou bylinky určené na normální funkci dýchacího a kardiovaskulárního systému. Bylinky pro kuřáky čistí organismus. Kuřákovo SOS, detoxikační sadu bylinek v tinkturách, zakoupíte v e-shopu Zentrichova apatyka.

Zásaditá směs MINERALY

Součástí detoxikační sady pro kuřáky je také Zásaditá směs Mineraly, což jsou minerální látky-vápník, hořčík, sodík a draslík, které každý organismus nezbytně potřebuje, a které napomáhají odkyselení těla. Ze zásadité minerální směsi připravíte chutný zásadotvorný nápoj. Balení 400 g vystačí, při dávkování 3 x denně 1 čajová lžička do 1/4 litru studené nebo teplé vody, na více než 1 měsíc.

Odkyselení pro kuřáky zakoupíte také v e-shopu Zentrichova apatyka

Pro ZENTRICHOVU APATYKU, s.r.o., vyrábí Kuřákovo SOS Rabštejnská apatyka, s.r.o. výrobce bylinných tinktur, gemmoterapie a náplní do e-cigaret značky Bohemia-liquid.