Tabák

Tabák Bohemia liquid

české náplně

Bohemia liquid Tabák

Bohemia-liquid s příchutí Tabáku je vyráběn za pomoci extrakce přímo z tabákových listů. Chuť e-liquidu je tedy přírodní a identická bez chemických dochucovadel. Vyzkoušejte novou příchuť, při jejíž výrobě je použit skutečný a kvalitní tabák.

Dostupné v intenzitách: 0,6, 12 a 18 mg nikotinu/ml

Upozornění pro zákazníky objednávající si příchuť Tabák s obsahem 0 mg nikotinu:

Bohemia-Liquid Tabák není možné vyrobit v nulovým obsahem nikotinu, a to vzhledem k technologickému procesu výroby – extrakcí tabákových listů. Výluh z tabáku totiž může obsahovat malé, zbytkové množství přirozeného nikotinu (do 0,5 mg/ml), což je záležitost, kterou nelze ovlivnit. Z tohoto důvodu je výrobek Tabák na krabičce označen intenzitou „0,5 mg nikotinu/ml“.

Berte toto upozornění, prosím, v patrnosti při objednávání liquidu s příchutí Tabák 0 mg.

Složení Bohemia-Liquid Tabák:

propylenglykol, rostlinný glycerol, extrakt z tabáku, nikotin

Bohemia liquid Tabák

Kupte ZDE

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy!

Kuřákovo SOS bylinky pro kuřáky

Zentrichova apatyka, s.r.o. se dodává na český trh kromě Bohemia-liquid náplně do e-cigaret, také výrobky z bylinek. Pro kuřáky jsme připravili tinktury z pupenů rostlin, které zlepšují funkce dýchacího a oběhového systému. Právě kuřáci mají problémy s nedokrvením končetin a mozku,

detoxikace, dýchací a cévné systém

Kuřákovo SOS tinktury na detoxikaci kuřáků a harmonizaci cévní a dýchací soustavy

špatně se jim dýchá, trpívají na záněty průdušek, bronchitidy, kašel. Kuřákovo SOS jsou tedy bylinky pro kuřáky, aby se jim lépe dýchalo a chodilo, když tedy opravdu musí kouřit a nechtějí nebo nemohou se svým zlozvykem skončit. Kuřákovo SOS je určeno i pro aktivní kuřáky a samozřejmě i všem ostatním, kteří chtějí lépe dýchat a pročistit si organismus. kuřákovo SOS koupíte v e-shopu Zentrichova apatyka.

Bohemia-Liquid náplně do elektronických cigaret dodáváme pouze osobám starším 18 let.